Warning: A non-numeric value encountered in /home/konkretsjz/www/spzoo/templates/as002048free/includes/includes.php on line 80

Warning: A non-numeric value encountered in /home/konkretsjz/www/spzoo/templates/as002048free/includes/includes.php on line 80
KONKRET | marketpozyczkowy.pl - pożyczki, kredyty - KONKRET | marketpozyczkowy.pl - pożyczki, kredyty

Jesteś zainteresowany?

Pozostaw swoje dane a my oddzwonimy do Ciebie

Oświadczam, że zapoznałem(am) się z treścią Klauzuli informacyjnej dostępnej na stronie www.marketpozyczkowy.pl dotyczącej przetwarzania danych osobowych i jestem świadomy(a) przysługujących mi praw wynikających z przepisów o ochronie danych osobowych, w tym Rozporządzenia PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych RODO) (Dz. Urz. UE L 119, z dnia 4.05.2016r.).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych do KONKRET SP. Z O.O. w celu realizacji działań informacyjnych, handlowych, marketingowych i statystycznych realizowanych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z art. 172 ustawy o prawie telekomunikacyjnym z dnia 16 lipca 2004 roku (Dz.U. z 2017 poz. 1907 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie przez KONKRET SP. Z O.O. lub na zlecenie KONKRET SP. Z O.O., a także przez podmioty współpracujące z KONKRET SP. Z O.O., informacji i ofert handlowych drogą pocztową, mailową oraz sms, a także przekazywania ich bezpośrednio w rozmowie telefonicznej.

 

 
Twitter
Twitter