Pieniądze to nie wszystko, ale dużo pieniędzy to już coś

Bernard Shaw

Jeśli uważacie, że pieniądze szczęścia nie dają, to mi je oddajcie

Jules Renard

Posiadanie pieniędzy jest lepsze niż nędza. Z powodów czysto finansowych

Woody Allen

Wsparcie finansowe

dla mieszkańców z różnych stron Polski!

Znajdź nas

Najczęściej zadawane pytania!!!

Należy mieć skończone 18 lat. Do procesu weryfikacji jest niezbędny dowód osobisty oraz informacje o uzyskiwanym dochodzie.

Oczywiście!!! Zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego naszą działalność prowadzimy zgodnie z Ustawą o Kredycie Konsumenckim a dane osobowe klientów przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych

Spółka jest wynagradzana przez współpracujące firmy. Klient nie ponosi żadnych kosztów ponad te wymienione w umowie o pożyczkę.

O nas

Kim jesteśmy?

...innowacyjną firmą prowadzącą działalność na rynku usług finansowych od 2009 roku. Posiadamy stosowne wpisy do rejestrów prowadzonych przez Komisję Nadzoru Finansowego: rejestru instytucji pożyczkowych oraz rejestru pośredników kredytowych

I co jeszcze

Naszą misją

jest zaspokojenie potrzeb finansowych naszych klientów. Dodatkowo dążę do tego aby stworzyć otwarte, pozytywne i nastawione na osiąganie sukcesów środowisko pracy.

Jeśli kochasz to co robisz nie przepracujesz ani jednego dnia

KONKRET jest miejscem różnorodnych wyzwań dla samodzielnych i ambitnych osób, które chciałyby pracować w finansach. Możliwe, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

SPRAWDŹ i APLIKUJ

KONKRETna OFERTA...

...to nic innego jak ZASPOKOJENIE POTRZEB FINANSOWYCH naszych klientów. Dlatego właśnie charakteryzuje się ona: kreatywność w podchodzeniu do każdego klienta. Ponad to odpowiedzialność za powierzone nam zaufanie. Jesteśmy nastawieni na zadowolenie naszego klienta. To właśnie klient jest w centrum uwagi czyli mamy KONKRETne rozwiązanie do konkretnego problemu. Mamy realne podejście do rynku usług finansowych poprzez to mamy ekspresową decyzję bez zbędnych formalności. Troska o bezpieczeństwo klienta i ochronę Jego danych osobowych to wysoki profesjonalizm naszych usług.

 
kredyty
wniosek o pożyczkę
pożyczki

Od ponad 10 lat specjalizujemy się w pośrednictwie finansowym. Nieustannie rozwijamy swoją ofertę o produkty własne oraz propozycje firm współpracujących. Wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby naszych Klientów. To również dla nich nieprzerwanie poszerzamy zasięg swojej działalności. Dzięki temu z oferowanego przez nas finansowania mogli skorzystać już mieszkańcy m.in. Ciechanowa, Pabianic, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Ostrołęki, Pułtuska, Płocka czy Płońska

Kredyty na miarę Twoich potrzeb – Konkret zaprasza!

Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem, pożyczką lub tzw. chwilówką – skontaktuj się z nami. Doświadczeni konsultanci przedstawią Ci opłacalne propozycje. W zakładce kontakt możesz wybrać dogodną lokalizację do spotkania z naszym przedstawicielem. Czekamy na Ciebie m.in. w Łodzi, Pabianicach, Pułtusku, Ostrołęce, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Płońsku, Płocku oraz Ciechanowie. Jeżeli chcesz złożyć wniosek online – kliknij tutaj. Zapraszamy do współpracy!

 

wniosek o pożyczkę gotówkową rapida