KONKRETna OFERTA

Ofertę naszej firmy charakteryzuje: Kreatywność w podchodzeniu do każdego klienta. Odpowiedzialność za powierzone nam zaufanie. Nastawienie na zadowolenie klienta. Klient w centrum uwagi.(Konkretne rozwiązanie do konkretnego problemu) Realne podejście do rynku usług finansowych; Ekspresowa decyzja bez zbędnych formalności; Troska o bezpieczeństwo klienta i ochronę danych osobowych. (o wysoki profesjonalizm naszych usług)

Wiktoria Wilczko

wiktoriawilczko

Cześć,

mam na imię Wiktoria, urodziłam się 22.04.2005.

Los tak chciał że urodziłam się z rozszczepem kręgosłupa ( odcinek Th –L) i współistniejącym wodogłowiem, oraz pęcherzem neurogennym IV st. Może dla niewielu to coś mówi, ale mam przerwany rdzeń kręgowy, nie mogę chodzić i poruszam się na wózku. Od urodzenia trwała walka o moje życie. Po siedmiu miesiącach pobytu w szpitalu wreszcie mogłam zobaczyć swój dom i zamieszkać w nim z moimi rodzicami. Mając 3 lata zaczęłam uczyć się jazdy na moim pierwszym wózku. Niedługo po tym poszłam do przedszkola mogąc integrować się ze swoimi rówieśnikami. W wieku 8 lat doznałam złamania kości udowej i zostałam unieruchomiona w gipsie na kilka miesięcy. Niestety późniejsze badania wykazały u mnie łamliwość kości. Intensywna rehabilitacja, wizyty u wielu specjalistów pozwoliły na znaczną poprawę mojego stanu zdrowia.

Lubię szkołę choć nie zawsze jest kolorowo. Pomimo niepełnosprawności nie zamknęłam się w domu, zawsze kiedy jest to możliwe jeżdżę na wycieczki klasowe i uczestniczę w szkolnych uroczystościach. Staram się rozwijać swoje pasje i dążyć do spełnienia moich marzeń. Obecnie jestem pod stałą opieką poradni ortopedycznej ( pogłębiająca się skolioza, deformacja stóp, przykurcze), neurochirurgicznej ( ze względu na wodogłowie mam wstawioną zastawkę komorowo-otrzewną), rehabilitacyjnej ( fizykoterapia, hydroterapia, NDT). Rehabilitacja, turnusy oraz sprzęt ortopedyczno – rehabilitacyjny tj.łuski, gorset, wózek inwalidzki, pionizator itp. wiążą się z dużymi kosztami, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc.

Z całego cerca dziękuję za zaufanie i okazane wsparcie.

Wiktoria

bezpośrednia strona