KONKRETna OFERTA

Ofertę naszej firmy charakteryzuje: Kreatywność w podchodzeniu do każdego klienta. Odpowiedzialność za powierzone nam zaufanie. Nastawienie na zadowolenie klienta. Klient w centrum uwagi.(Konkretne rozwiązanie do konkretnego problemu) Realne podejście do rynku usług finansowych; Ekspresowa decyzja bez zbędnych formalności; Troska o bezpieczeństwo klienta i ochronę danych osobowych. (o wysoki profesjonalizm naszych usług)

W zakresie pośrednictwa kredytowego KONKRET Sp. z o.o. (w rozumieniu ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim) przekazujemy następujące informacje:

Całkowity koszt kredytu - wszelkie koszty, które konsument jest zobowiązany ponieść w związku z umową o kredyt, w szczególności: odsetki, opłaty, prowizje, podatki i marże jeżeli są znane kredytodawcy oraz koszty usług dodatkowych w przypadku gdy ich poniesienie jest niezbędne do uzyskania kredytu - z wyjątkiem kosztów opłat notarialnych ponoszonych przez konsumenta.

Całkowita kwota kredytu - suma wszystkich środków pieniężnych, które kredytodawca udostępnia konsumentowi na podstawie umowy o kredyt.

Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta - suma całkowitego kosztu kredytu i całkowitej kwoty kredytu.

Konkret sp z o.o. współpracuje na podstawie zawartych umów oraz udzielonych pełnomocnictw między innymi z następującymi podmiotami gospodarczymi: GRUPA FINANSOWA - AS sp. z o.o., UNILINK CASH sp. z o.o., FINES S.A., HELIKON sp. z o.o., PROFI CREDIT POLSKA S.A., LENDERO sp. z o.o., Easy Money sp. z o.o., Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy S.A., RAPIDA sp. z o.o., BCS GWARANT INVEST SP. Z O.O., ODNAOL Sp. z o.o.