logo cloud

KONKRET sp. z o.o. jest innowacyjną firmą prowadzącą działalność w zakresie pośrednictwa finansowego od 2009 roku. Od tej pory stale budujemy zaufanie naszych klientów, oferując najwyższą jakość obsługi oraz gwarancję rzetelności świadczonych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient otrzymał od nas ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.
Wysoka efektywność, dopasowanie rozwiązań do wymagań rynku i klientów, poszanowanie zasad prawa i współżycia społecznego to gwarancja jaką daje nasza firma.
KONKRET sp. z o.o. do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Każdy klient jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju dlatego nie można wobec niego zastosować standardowych rozwiązań. Każde rozwiązanie jest dopasowane do potrzeb indywidualnych klienta. Konkretne rozwiązanie dla konkretnego problemu to nasz chleb codzienny, dzięki któremu każdego dnia możemy rozwijać się dla zadowolenia naszych klientów.
Zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego naszą działalność prowadzimy zgodnie z Ustawą o Kredycie Konsumenckim a dane osobowe klientów przetwarzane są zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Jesteśmy otwarci i mówimy o wszystkim dlatego nie ukrywamy przed klientem prawdy (choćby mogła być najgorsza) dotyczącej oferowanych produktów.
KONKRET sp. z o.o. od października 2014 roku należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.
kpf
Decyzją Sądu Rejonowego dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, w dniu 20 stycznia 2015 roku, pod nr KRS: 0000539702 została zarejestrowana firma KONKRET sp z o.o. z przekształcenia KONKRET S.C.
 

Zaspokojenie potrzeb finansowych swoich klientów to cel, do którego dąży KONKRET. Stale pracujemy nad tym, aby klient nie wyszedł od nas z pustymi rękami.

Czytaj całość

W zakresie pośrednictwa kredytowego KONKRET sp. z o.o. (w rozumieniu ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim) przekazujemy następujące informacje:

Czytaj całość

Szybkie i łatwe pożyczki do 25 000 zł w 24h

Zła historia kredytowa nie jest istotna, jeśli masz gwaranta

wniosek rapida

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONKRET sp. z o. o.
z siedzibą w Ostrołęce ul. Goworowska 6A, 07-410 Ostrołęka.

Spółka zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego.
NIP: 758-228-97-39, REGON: 141779770, KRS: 0000539702,
kapitał zakładowy 395 300 zł.

 Copyright © 2015 KONKRET sp. z o.o.